Deeper Chirp+

5. 6. 2019

Využívání moderních technických pomůcek různého druhu se stalo běžnou součástí mnoha rybářů při rybolovu. Je to přece přirozené, že inovace neobešly ani svět rybaření. Nahazovací sonary v tomto ohledu již nepatří mezi úplnou novinku, ale i v tomto segmentu je možné stále posouvat hranice dopředu. Deeper Chirp + tak posouvá pomyslné hranice opět o kousek dál.

Balení

Deeper Chirp + je v balení dodáván spolu s pouzdrem, kabelem na nabíjení a dvěma karabinami na uchycení. Přepravní pouzdro je vyrobeno z neoprenového materiálu, přičemž se sonar do něj pouze jednoduše vkládá. Po obvodu pouzdra je zatahovací šňůrka zabraňující vypadnutí. Pozitivní stránkou je, že pouzdro má i klip / karabinu, pomocí které je možné pouzdro se sonarem upevnit na opasek, vestu, batoh nebo jiné naše příslušenství, které si k vodě bereme. Deeper Chirp + má integrovanou baterii, která se nabíjí pomocí klasického USB / micro USB kabelu. Kabel dodávaný v balení je dostatečně dlouhý, umožňující příjemnou manipulaci.

Registrace

Před prvním použitím je třeba si stáhnout aplikaci, která je dostupná jak pro IOS zařízení, tak i pro Android mobilní telefony. Po stažení aplikace je vyžadována registrace, a to zadáním e-mailové adresy a vlastního vytvořeného hesla. Následně bude na zadaný e-mail zaslán ověřovací odkaz, který je třeba potvrdit. Teprve po potvrzení ověřovacího odkazu lze aplikaci znovu otevřít a tím je připravena k použití.

Použití

Před nabíjením je třeba Deeper Chirp + rozšroubovat, čímž se dostaneme k jeho vnitřní části s micro usb vstupem. Uvnitř najdeme i diodu, která blikáním indikuje, že probíhá nabíjení. Když dioda trvale zeleně svítí, Deeper Chirp + je nabitý a připraven k použití. Deeper Chirp + obsahuje na svém obvodu tři otvory pro uchycení karabiny. Každé ze tří uchycení je určeno pro různé situace při použití, a to v případě nahazování z břehu, v případě nahazování z mola a jiného vyvýšeného místa a v případě použití z člunu. Odlišné uchycení karabiny má docílit, aby byl sonar v kontaktu s vodou v ideálním úhlu.

Zapnutí sonaru probíhá automaticky, a to vhozením do vody. Úvodem je třeba sonar hodit do vody v relativní blízkosti k břehu. Následně v případě IOS mobilních zařízení v nastavení WiFi sítě najdeme signál Deeper Chirp +. Připojíme se k signálu Deeper Chirp + a otevřeme aplikaci. Sonar následně automaticky začíná zobrazovat potřebná data a můžeme ho opakovaně nahazovat už do potřebných vzdáleností. V případě delší vypnutí, musíme tento proces připojení k WiFi síti opakovat. Pro kvalitní přenost informací z Deeperu do mobilního telefonu doporučujeme vypnout na telefonu mobilní data. V opačném případě může dojít k výpadkům WiFi spojení mezi oběma zařízeními.

Samotný charakter produktu, jak nahazovacího sonaru předurčuje Deeper Chirp + k tomu, že ho budeme používat vždy v kombinaci s prutem. Samozřejmě, použití spodových, nebo markerových prutů by docílilo přesnější a delší nahazování. Avšak nemusíme se omezovat pouze na použití specializovaných prutů, protože Deeper Chirp + není určen pouze výhradně pro kapraře. I jakýkoliv běžný rybář nebo rybář lovící na přívlač může naplno využít Deeper Chirp +. Při opatrném nahazování si rozhodně pomůžeme i silnějším Vláčecí prutem, nebo běžným rybářským prutem.

Více podrobností týkajících se Deeper Chirp + naleznete ZDE

Deeper Chirp + představuje další kvalitativní posun v technologii nahazovacích sonarů. V mnoha technických specifikacích došlo k pozitivnímu posunu, který vyústil do velmi konfortního použití u vody. Je to rozhodně skvělá pomůcka pro každého rybáře a pro různé typy rybolovu.

Video zhlédněte ZDE.
 

VÝPRODEJ
MASAKR CEN STARBAITS SLEVY AŽ 80% !!!
AKČNÍ SETY
Akce 1+1
Prut + naviják zdarma....
Kaprový program
Přívlač
Pruty
Navijáky
Camping
Krmení, boilie, nástrahy a návnady
Batohy, tašky, pouzdra
Brodící boty, kalhoty a holínky
CAMO
Čelovky a svítilny
Čluny, elektromotory a loďky
Dárkové předměty
Echoloty a sonary
Háčky, jig hlavy a hotové návazce
Hlásiče záběru, swingery, indikátory
Krabičky, kufry, boxy, řízkovnice a nádoby
Mořský program
Muškařský program
Oblečení, obuv a doplňky
Obratlíky, karabinky a kroužky
Olůvka, krmítka a zátěže
Peany, Kleště, Nože, Nůžky, Joja a skřipce
Pletené šňůry, návazce, lanka a systemky
Podběráky, vezírky, čeřeny, gafy a vylovovací kleště
Splávky, bójky, kačeny, rolničky, chem.světla
Stojany a vidličky
Sumcový program
Vláčecí a umělé nástrahy, mušky
Vlasce, návazce a gumy
Zimní rybolov

Aktuality

NOVÝ NEWS 16. 7. 2019


DOPRAVA ZDARMA  při nákupu nad 1000 Kč. Prohlédněte si aktuální news.


NOVÝ NEWS 9. 7. 2019


Představujeme naše bestselllery pro Method Feeder. Prohlédněte si aktuální news.


NOVÝ NEWS 2. 7. 2019


Starbaits - masakr cen- slevy až 80%. Prohlédněte si aktuální news.


NOVÝ NEWS 1. 7. 2019


Poslední 2 dny šance nakoupit se slevou 13%. Prohlédněte si aktuální news.


NOVÝ NEWS 27. 6. 2019


Sleva 13% - kód kuponu: TROPIC13. Prohlédněte si aktuální news.