Deeper Chirp+

5. 6. 2019

Využívání moderních technických pomůcek různého druhu se stalo běžnou součástí mnoha rybářů při rybolovu. Je to přece přirozené, že inovace neobešly ani svět rybaření. Nahazovací sonary v tomto ohledu již nepatří mezi úplnou novinku, ale i v tomto segmentu je možné stále posouvat hranice dopředu. Deeper Chirp + tak posouvá pomyslné hranice opět o kousek dál.

Balení

Deeper Chirp + je v balení dodáván spolu s pouzdrem, kabelem na nabíjení a dvěma karabinami na uchycení. Přepravní pouzdro je vyrobeno z neoprenového materiálu, přičemž se sonar do něj pouze jednoduše vkládá. Po obvodu pouzdra je zatahovací šňůrka zabraňující vypadnutí. Pozitivní stránkou je, že pouzdro má i klip / karabinu, pomocí které je možné pouzdro se sonarem upevnit na opasek, vestu, batoh nebo jiné naše příslušenství, které si k vodě bereme. Deeper Chirp + má integrovanou baterii, která se nabíjí pomocí klasického USB / micro USB kabelu. Kabel dodávaný v balení je dostatečně dlouhý, umožňující příjemnou manipulaci.

Registrace

Před prvním použitím je třeba si stáhnout aplikaci, která je dostupná jak pro IOS zařízení, tak i pro Android mobilní telefony. Po stažení aplikace je vyžadována registrace, a to zadáním e-mailové adresy a vlastního vytvořeného hesla. Následně bude na zadaný e-mail zaslán ověřovací odkaz, který je třeba potvrdit. Teprve po potvrzení ověřovacího odkazu lze aplikaci znovu otevřít a tím je připravena k použití.

Použití

Před nabíjením je třeba Deeper Chirp + rozšroubovat, čímž se dostaneme k jeho vnitřní části s micro usb vstupem. Uvnitř najdeme i diodu, která blikáním indikuje, že probíhá nabíjení. Když dioda trvale zeleně svítí, Deeper Chirp + je nabitý a připraven k použití. Deeper Chirp + obsahuje na svém obvodu tři otvory pro uchycení karabiny. Každé ze tří uchycení je určeno pro různé situace při použití, a to v případě nahazování z břehu, v případě nahazování z mola a jiného vyvýšeného místa a v případě použití z člunu. Odlišné uchycení karabiny má docílit, aby byl sonar v kontaktu s vodou v ideálním úhlu.

Zapnutí sonaru probíhá automaticky, a to vhozením do vody. Úvodem je třeba sonar hodit do vody v relativní blízkosti k břehu. Následně v případě IOS mobilních zařízení v nastavení WiFi sítě najdeme signál Deeper Chirp +. Připojíme se k signálu Deeper Chirp + a otevřeme aplikaci. Sonar následně automaticky začíná zobrazovat potřebná data a můžeme ho opakovaně nahazovat už do potřebných vzdáleností. V případě delší vypnutí, musíme tento proces připojení k WiFi síti opakovat. Pro kvalitní přenost informací z Deeperu do mobilního telefonu doporučujeme vypnout na telefonu mobilní data. V opačném případě může dojít k výpadkům WiFi spojení mezi oběma zařízeními.

Samotný charakter produktu, jak nahazovacího sonaru předurčuje Deeper Chirp + k tomu, že ho budeme používat vždy v kombinaci s prutem. Samozřejmě, použití spodových, nebo markerových prutů by docílilo přesnější a delší nahazování. Avšak nemusíme se omezovat pouze na použití specializovaných prutů, protože Deeper Chirp + není určen pouze výhradně pro kapraře. I jakýkoliv běžný rybář nebo rybář lovící na přívlač může naplno využít Deeper Chirp +. Při opatrném nahazování si rozhodně pomůžeme i silnějším Vláčecí prutem, nebo běžným rybářským prutem.

Více podrobností týkajících se Deeper Chirp + naleznete ZDE

Deeper Chirp + představuje další kvalitativní posun v technologii nahazovacích sonarů. V mnoha technických specifikacích došlo k pozitivnímu posunu, který vyústil do velmi konfortního použití u vody. Je to rozhodně skvělá pomůcka pro každého rybáře a pro různé typy rybolovu.

Video zhlédněte ZDE.
 

VÝPRODEJ
MASAKR CEN STARBAITS SLEVY AŽ 80% !!!
AKČNÍ SETY
Akce 1+1
Prut + naviják zdarma....
Kaprový program
Přívlač
Pruty
Navijáky
Camping
Krmení, boilie, nástrahy a návnady
Batohy, tašky, pouzdra
Brodící boty, kalhoty a holínky
CAMO
Čelovky a svítilny
Čluny, elektromotory a loďky
Dárkové předměty
Echoloty a sonary
Háčky, jig hlavy a hotové návazce
Hlásiče záběru, swingery, indikátory
Krabičky, kufry, boxy, řízkovnice a nádoby
Mořský program
Muškařský program
Oblečení, obuv a doplňky
Obratlíky, karabinky a kroužky
Olůvka, krmítka a zátěže
Peany, Kleště, Nože, Nůžky, Joja a skřipce
Pletené šňůry, návazce, lanka a systemky
Podběráky, vezírky, čeřeny, gafy a vylovovací kleště
Splávky, bójky, kačeny, rolničky, chem.světla
Stojany a vidličky
Sumcový program
Vláčecí a umělé nástrahy, mušky
Vlasce, návazce a gumy
Zimní rybolov

Aktuality

NOVÝ NEWS 24. 9. 2019


Nakupujte novinky FOX a užijte si DOPRAVU ZDARMA při nákupu nad 500 Kč. Prohlédněte si aktuální news.

NEWS


NOVÝ NEWS 13. 11. 2018


SLEVOVÝ KUPON VÁNOCE 2018. Prohlédněte si aktuální NEWS. Chytejte s Tropicem! Nikdo vám nedá více…


NOVÝ NEWS 6. 11. 2018


DÁRKY BEZ PENĚZ a BEZ RIZIKA, to CHCE KAŽDÝ! Prohlédněte si aktuální NEWS. Chytejte s Tropicem! Nikdo vám nedá více…


NOVÝ NEWS 2. 11. 2018


Výprodeje letí, kusovky stále doplňujeme! Neváhej! Prohlédněte si aktuální NEWS. Chytejte s Tropicem! Nikdo vám nedá více…


NOVÝ NEWS 17. 10. 2018


SLEVOVÝ kupon od MISTRŮ SVĚTA. Zasekněte SLEVU! Prohlédněte si aktuální NEWS. Chytejte s Tropicem! Nikdo pro vaši radost nedělá více...