SOUTĚŽE FOR FISHING 2018 - PRAVIDLA

18. 1. 2018

Pravidla soutěží For Fishing 2018

1.    Pořadatelem série soutěží je společnost Tropic Liberec, s.r.o. sídlem Vyhlídková 655, 463 12, Liberec.

2.   Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí. Informace poskytnuté v rámci soutěže poskytuje účastník pořadateli, nikoli Facebooku. Proto jakékoliv námitky, dotazy, komentáře a další aktivity směřujte prosím výlučně na stranu Tropicu Liberec. Kontaktovat nás můžete přímo do zpráv na FB stránce Tropic Liberec, případně na telefonických linkách, které jsou uvedeny na e-shopu www.tropicliberec.cz.

3.   Série soutěží probíhá na FB stránce Tropic Liberec, v období od ledna do února 2018.

4.   Soutěže se vážou na propagaci veletrhu For Fishing 2018 a našich obchodních partnerů

5.    Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv pravidla soutěže změnit, o čemž bude soutěžící včas informovat. Případná změna pravidel se bude vztahovat pouze na budoucí soutěže - nebude se týkat soutěží, které již proběhly, či právě probíhají.

 

Jak soutěžit:

1.    V období od ledna do února 2018 bude na FB stránce Tropic Liberec uveřejněno několik videí. Jednotlivá videa se vždy budou vázat ke konkrétním rybářským značkám - našim obchodním partnerům a budou vycházet v různých časových úsecích.

2.   Soutěžní video bude vždy jako soutěžní označeno.

3.   Soutěží se pod každým videem zvlášť. Každé video je tedy samostatnou soutěží o samostatné ceny.

4.   Ceny, o které se soutěží, jsou vždy uvedeny u příslušného videa.

5.   Soutěž začíná časem uveřejnění videa a končí 3 hodiny po uveřejnění videa.

6.   Abyste byli do soutěže zařazeni, musíte na naší facebookové stránce napsat do komentáře pod zveřejněné video, v jakém čase videa je vidět ryba, upřesněná v rámci patřičného příspěvku a připojit do komentáře screenshot obrazovky, na kterém je ryba ve videu vidět. Komentář musí být doručen v soutěžním čase, to znamená do tří hodin od času zveřejnění videa na naší facebookové stránce - viz 5. bod.

Důležitá rada pro vás:

Abyste měli velkou šanci na výhru, je důležité nechat se informovat o zveřejnění soutěžního videa v aktuálním čase.  Stáhněte si proto naši aplikaci Tropic Liberec na Appstore (pokud používáte IOS) nebo na Googleplay (pokud používáte Android) do vašeho chytrého telefonu (případně na tablet) a dovolte, aby vám aplikace směla zasílat upozornění.

Nejaktuálnější informaci o právě zveřejněném příspěvku získáte zejména díky sledování stránky Tropic Liberec – rybářské potřeby, pomocí zapnutí upozornění na zveřejnění nového příspěvku.

Tím vyčerpáte maximum možností. Zároveň je třeba být ve střehu a na přicházející upozornění reagovat co nejdříve. 

 

Ceny:

1.  Celkem je u každého videa 5 cen a 5 výherců. Tři výherci vyhrávají na základě správné odpovědi odeslané dle těchto pravidel a času, kdy bude jejich odpověď zveřejněna. Další dva výherci budou ze správných odpovědí odeslaných na základě těchto pravidel vybrány náhodným výběrem.

2. Ceny se řadí dle finanční hodnoty a první tři výherci jsou k cenám řazeni podle času správné odpovědi. To znamená - první, kdo nejrychleji zodpoví správně, dostává nejhodnotnější cenu a druhý v pořadí dostane druhou nejhodnotnější cenu, atd.

3.  Další dva výherci budou náhodně vybráni organizátorem soutěže z doručených správných odpovědí. Odpovědi musí být nejen správné, ale také odeslané přesně podle těchto pravidel a doručeny v čase průběhu soutěže, tedy do tří hodin od uveřejnění soutěžního příspěvku = videa.

 

Vyhodnocení soutěže:

1.    Správce soutěže seřadí komentáře podle času a vybere první tři správné odpovědi.

2.   Následně ze správných odpovědí doručených v čase soutěže vybere další dva výherce, náhodným způsobem.

3.   Odpověď, která není správná nebo neobsahuje veškeré náležitosti - tedy jak čas, kdy je ryba vidět, tak screenshot obrazovky s videem a rybou, bude ze soutěže vyřazena.

4.   Odpovědi, které budou zaslány na jiné místo, než přímo do komentářů pod video, nebudou do soutěže zařazeny.

5.    Odpovědi, které budou doručeny po skončení soutěže, tedy 3 hodiny po zveřejnění příspěvku = videa, budou i přes svou případnou správnost také ze soutěže vyřazeny.

6.   Správce facebookové stránky Tropic Liberec rybářské potřeby, vyhlásí výherce soutěže přímo v komentáři pod videem, do 3 pracovních dnů od zahájení soutěže.

7.   Všichni výherci budou následně kontaktování do zpráv na Facebooku.

8.   Vyhrát je možné pouze dvakrát! To znamená, že pokud se umístíte mezi výherci potřetí, budete ze soutěže automaticky vyřazen a na vaše místo se posune správná odpověď doručená do komentářů ihned po té vaší. Toto omezení jsme si dovolili zavést do pravidel z toho důvodu, aby na výhru měl šanci co největší počet soutěžících.

 

Převzetí ceny:

1.    Pokud vyhrajete, budete správcem stránky informován/a nejdříve přímo v komentářích pod videem a nadále budete kontaktován/a pomocí zprávy, přímo na Facebooku. Správce vás poté požádá o adresu, na kterou má výhru zaslat.

2.   Výhry se doručují pouze zasláním. Není možné si je vyzvednout na prodejně v Liberci.

3.   Výhry není možné měnit za jiné ceny, ani místo nich požadovat finanční náhradu. Obdržíte skutečně jen tu cenu, kterou jste vyhrál/a.

4.   Výhru není možné na prodejně vrátit a požadovat za ni finanční náhradu.

5.    Pokud se do konce února 2018 neozvete a neodpovíte správci na zprávu, budete ze soutěže vyřazen/a a vaše výhra připadne soutěžícímu, který odpověděl správnou odpovědí ihned po vás.

Tato pravidla doplňují i popisky u samotných soutěžních příspěvků (videí), které jsou součástí těchto pravidel a které pravidla upřesňují.

 

Na závěr:

Je to o štěstí a o tom, udělat si #radost. A proto oceníme, když budete tento fakt respektovat a navzájem si výhry přát. Příležitostí bude skutečně mnoho. Tak jdeme na to.

Váš Tým Tropic Liberec


Top akce
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY
VÝPRODEJ AŽ 70%
SHIMANO
FOX
FOX RAGE
DAM - MADCAT - EFFZETT
MIVARDI
Akční nabídka
AKČNÍ SETY
Akce 1+1
Prut + naviják zdarma....
Zimní rybolov
Kaprový program
Přívlač
Pruty
Navijáky
Camping
Krmení, boilie, nástrahy a návnady
Batohy, tašky, pouzdra
Brodící boty, kalhoty a holínky
CAMO
Čelovky a svítilny
Čluny, elektromotory a loďky
Dárkové předměty
Echoloty a sonary
Háčky, jig hlavy a hotové návazce
Hlásiče záběru, swingery, indikátory
Krabičky, kufry, boxy, řízkovnice a nádoby
Mořský program
Muškařský program
Oblečení, obuv a doplňky
Obratlíky, karabinky a kroužky
Olůvka, krmítka a zátěže
Peany, Kleště, Nože, Nůžky, Joja a skřipce
Pletené šňůry, návazce, lanka a systemky
Podběráky, vezírky, čeřeny, gafy a vylovovací kleště
Splávky, bójky, kačeny, rolničky, chem.světla
Stojany a vidličky
Sumcový program
Vláčecí a umělé nástrahy, mušky
Vlasce, návazce a gumy

Aktuality

NOVÝ NEWS 17. 12. 2018


TIK, TAK, TIK, TAK.. Prohlédněte si aktuální NEWS. Tropic Liberec, nikdo vám nedá více…


NOVÝ NEWS 14. 12. 2018


SNĚŽÍ SLEVY - SLEVA 15%! Kód kuponu: SNĚŽÍ. Sleva 12% za kupon + 3% za registraci. Prohlédněte si aktuální NEWS.


NOVÝ NEWS 6. 12. 2018


UŽIJ SI VÁNOCE S NÁMI! SLEVA 12%! Kupon: AKČNÍ VÁNOCE. Prohlédněte si aktuální NEWS.


NOVÝ NEWS 4. 12. 2018


Vánoční SOUTĚŽ S TROPICEM začíná. Prohlédněte si aktuální NEWS. Chytejte s Tropicem! Nikdo vám nedá více…


VÁNOCE S TROPICEM 1. 12. 2018


Již 1.12.2018 začíná AKCE VÁNOCE S TROPICEM! Připravte se na dny plné speciálních nabídek a soutěž o řadu cen. ZAČÍNÁME 1.12.2018. ADVENTNÍ KALENDÁŘ ZOBRAZÍTE ZDE