Starbaits D-Tec Swinger

2. 7. 2019

Starbaits D-Tec Butt Hanger a Starbaits D-Tec Butt Set jsou swingery, které se vyznačují solidním zpracováním, flexibilním použitím, individuálním výběrem, které bezpochyby osloví mnoho fanoušků této značky.

Starbaits D-Tec Butt Hanger

Starbaits D-Tec Butt Hanger je kompletní swinger / bobbina, který je dodáván spolu s velkým a malým tělem, pohyblivou kuličkovou hlavou, nerezovým řetízkem, přídavným závažím a nerezovou patkou. Tělo swingeru má na vrchní a spodní části závit, do kterého se našroubuje řetízek a hlava swingeru. Hlava swingeru je pohyblivá, což umožňuje ideální natočení swingeru podle polohy vlasce. Vlasec je uchycen mezi kuličkami na hlavě swingeru, jejichž pevnost úchytu je upravitelná silikonovou gumičkou, kterou stačí jednoduše přesunout blíže nebo dále od kuliček.

Součástí výbavy je přídavné závaží, které se našroubuje na tělo swingeru a následně se do závaží našroubuje řetízek. Praktická je i volba menšího a většího těla swingeru, čímž si podle vlastních preferencí dokážeme zvolit větší nebo naopak menší a tím i velmi decentní vzhled swingeru. Masivně působí i patka swingeru, která je vyrobena z nerezu a rozhodně nehrozí případné poškození v případě silnějšího dotažení k hlásiči.

Výbava:

 • Kuličková flexibilní hlava swingeru
 • 2x tělo swingeru
 • Nerezová řetízek 15 cm
 • Nerezová patka swingeru
 • Přídavné závaží
 • Barvy: červená, modrá, žlutá, zelená

Starbaits D-Tec Butt Set

Starbaits D-Tec Butt Set je kompletní sada swingeru, kde máme možnost volby mezi klasickým řetízkovým swingerem, nebo tyčkovým swingerem. Součástí balení je kromě řetízku a tyčky i malé a velké tělo swingeru a patka swingeru. Tělo swingeru má na vrchní a spodní části závit, do kterého se našroubuje řetízek respektive tyčka a hlava swingeru. Designově příjemně působí matná černá barva. Tyčku a řetízek swingeru dokážeme jednoduše vyměnit, a to pomocí šroubku na patce swingeru. I po úplném dotažení šroubu na patce swingeru zůstává swinger pohyblivý, což využijeme zejména při použití tyčky. Swinger tak snadno kopíruje napnutí vlasce.

Hlava swingeru je matně černá, přičemž pevnost dorazu kuliček je upravitelná otočením závitové části pod kuličkami. Tímto způsobem můžeme přizpůsobit pevnost stlačení kuliček swingeru podle tloušťky použitého vlasce nebo šňůry. Volba menšího a většího těla swingeru dává možnost přizpůsobit celkový vzhled podle individuálních preferencí rybáře.

Výbava:

 • Kuličková hlava swingeru 
 • 2x tělo swingeru 
 • Patka swingeru 
 • Swinger tyčka 15 cm 
 • Swinger řetízek 15 cm
 • Barvy: červená, modrá, žlutá, zelená

VÝPRODEJ
TIPY NA DÁRKY
AKČNÍ SETY
AKCE pruty a navijáky 1+1
AKCE prut + naviják
Kaprový program
Přívlač
Pruty
Navijáky
Camping
Krmení, boilie, nástrahy a návnady
Batohy, tašky, pouzdra
Brodící boty, kalhoty a holínky
Čelovky a svítilny
Čluny, elektromotory a loďky
Dárkové předměty
Echoloty a sonary
Háčky, jig hlavy a hotové návazce
Hlásiče záběru, swingery, indikátory
Krabičky, kufry, boxy, řízkovnice a nádoby
Mořský program
Muškařský program
Oblečení, obuv a doplňky
Obratlíky, karabinky a kroužky
Olůvka, krmítka a zátěže
Peany, Kleště, Nože, Nůžky, Joja a skřipce
Pletené šňůry, návazce, lanka a systemky
Podběráky, vezírky, čeřeny, gafy a vylovovací kleště
Splávky, bójky, kačeny, rolničky, chem.světla
Stojany a vidličky
Sumcový program
Vláčecí a umělé nástrahy, mušky
Vlasce, návazce a gumy
Zimní rybolov